Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo i komfort przebywania poza swoim domem, na przykład w ogrodzie lub na podjeździe? Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego oświetlenia? Musisz wiedzieć, że technologia LED sprawdzi się najlepiej!

Dlaczego najlepiej jest wybrać żarówki LED? Jest to przede wszystkim bardziej oszczędna opcja, niż w przypadku standardowych żarówek żarowych. Fakt, LEDowe są znacznie droższe, jednak pobierają pięć razy mniej energii elektrycznej, tak samo ich żywotność jest kilkukrotnie większa. Dzięki temu, pozornie większy wydatek będzie oznaczał większą oszczędność na przestrzeni czasu. Warto również wiedzieć o tym, że w przypadku oświetlenia LED można pozwolić sobie na wiele ciekawych rozwiązań.

Do Twoich drzwi wejściowych trzeba wejść po schodach? W tym przypadku dobrym wyborem będzie zakup profili aluminiowych i taśmy LED, dzięki nim Twoje schody zostaną dokładnie, a nadal delikatnie podświetlone! Co więcej, odpowiedni czujnik wykryje ruch, kiedy ktoś będzie się zbliżał, rozróżni także człowieka od zwierzęcia, a więc kiedy posiadasz psa – nie będziesz się przejmować, że światło co chwilę się włącza. Mało tego, za pomocą odpowiednich sterowników będziesz w stanie dostosować kolor podświetlenia według swoich preferencji!

Oświetlenie ogrodu

Oświetlenie ogrodu również jest bardzo istotne. Jeżeli lubisz w nim spędzać czas, zwłaszcza wieczorem lub nocą, dobrze zrobisz zaopatrując się w żarówki ogrodowe LED, ponieważ ich pobór energii jest znikomy, a niektóre obudowy pozwalają na zasilanie wyłącznie energią słoneczną zbieraną podczas dnia!

Posiadasz własną altankę? Jeżeli tak – na pewno uwielbiasz spędzać tam samotne wieczory lub grillować razem ze swoimi znajomymi. Taśmy LED zamontowane w profilach aluminiowych podwieszonych pod dachem altany dadzą Ci pewność, że czynniki atmosferyczne niczego nie popsują, a Ty będziesz mógł dostosować natężenie światła według swoich oczekiwań. Urządzasz huczne grillowanie? Przy odpowiednim sterowniku będziesz w stanie wybrać taki tryb oświetlenia, który będzie imitował lampy dyskotekowe!

Kategorie: Blog